tel./fax 071 384 72 38
Marian Bruder 604 472 118
Roman Sorbicki 692 476 387
biuro@brumet.com.pl

Odwodnienia Nierdzewne

Odwodnienia Nierdzewne Brumet

Od kilkunastu lat dostarczamy naszym klientom funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania w zakresie mebli oraz wyposażenia higienicznego. Aby lepiej odpowiadać na aktualne potrzeby zleceniodawców, zdecydowaliśmy się dodatkowo poszerzyć naszą ofertę odwodnienia liniowe ze stali nierdzewnej. Są one produkowane przy użyciu wysokogatunkowej stali, która stanowi gwarancję wieloletniej eksploatacji bez widocznej zmiany wyglądu.

Skontaktuj się

Zastosowanie odwodnień liniowych

Odprowadzanie wody z konkretnej powierzchni do gruntu lub kanalizacji przydaje się niemal wszędzie. Zainstalowanie w tym celu wytrzymałych konstrukcji sprawia, że pomieszczenie staje się wydajne pod względem hydraulicznym. Z tego względu, z dostępnego rozwiązania chętnie korzystają zarówno publiczni, jak i prywatni inwestorzy, działający w branży spożywczej, gastronomicznej oraz budowlanej.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji odwodnień liniowych i szczelinowych ze stali nierdzewnej na potrzeby obiektów przemysłowych. Wysokiej jakości elementy znajdują swoje zastosowanie głównie w takich miejscach jak: masarnie, piekarnie, ubojnie czy magazyny, gdzie występuje wyższa konieczność odprowadzenia płynów, jak również duże ryzyko obciążenia instalacji.

Odwodnienie liniowe nierdzewne

Aby system spełniał swoją funkcję, musi powstać z odpowiednich materiałów. W firmie Brumet postawiliśmy na stal nierdzewną. Materiał wyjątkowo odporny na korozję może z powodzeniem zostać zastosowany w kanałach liniowych, które każdego dnia stykają się z wodą lub ściekami. Na dodatek tego rodzaju blacha wyróżnia się dużą wytrzymałością na obciążenia fizyczne, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku instalacji narażonych na częste działanie siły.

Ponadto stal nierdzewna jest odporna na urazy mechaniczne, a także na działanie różnego rodzaju środków chemicznych. Jest też neutralna dla pobieranej wody, dzięki czemu ciecz zgromadzona wokół elementu może zostać zagospodarowana w inny sposób.

Jeśli zatem w grę wchodzi wyłącznie trwałe i bezpieczne odwodnienia liniowe producent musi zastosować się do światowych norm produkcyjnych. Firma Brumet spełnia pod tym względem wszelkie wymagania. Nasze odwodnienia tworzone są za pomocą nowoczesnych technik. Dzięki temu możemy zaproponować nie tylko wysokogatunkowość produktów, ale również ich atrakcyjną, konkurencyjną cenę.

Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Postaramy się przybliżyć szczegóły oferty oraz odpowiemy na wszelkie pytania związane z odwodnieniami liniowymi ze stali nierdzewnej.