tel./fax 071 384 72 38
Marian Bruder 604 472 118
Roman Sorbicki 692 476 387
biuro@brumet.com.pl

Meble Nierdzewne

Meble ze stali nierdzewnej od producenta

Jeśli chodzi o meble ze stali nierdzewnej producent Brumet posiada w tym zakresie przeszło siedemnastoletnie doświadczenie. Tak długa obecność na rynku pozwoliła nam doszlifować niemal do perfekcji stosowane przez nas techniki produkcji, aby umożliwić naszym klientom zakup wyposażenia nie tylko doskonałej jakości, ale również wyróżniającego się przystępną, konkurencyjną ceną.

Skontaktuj się
meble nierdzewne
meble ze stali nierdzewnej
meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej
meble ze stali nierdzewnej producent
meble ze stali nierdzewnej na zamówieine
meble nierdzewne

Meble stal nierdzewna - oferta

Produkując meble ze stali nierdzewnej, zawsze dostosowujemy je do możliwie najcięższych warunków pracy. Nasze wyroby są przeznaczone m.in. do użytkowania w obrębie obiektów cechujących się dużym zawilgotnieniem, ponieważ w żaden sposób nie ulegają procesowi korozji. Ponadto cały asortyment posiada również stosowną certyfikację potwierdzającą np. możliwość stosowania w kontakcie z żywnością, co umożliwia z kolei bezproblemowe wykorzystanie go jako elementu wyposażenia masarni, punktów spożywczych oraz restauracji.

 • szafy ubraniowe
 • szafki śniadaniowe
 • szafostoły
 • szafki wiszące
 • szafki na klucze
 • stoły z taboretami
 • zestawy szatniowe
 • ławkowieszaki
 • ławkowieszaki ze skrytkami
 • stoliki
 • szafy materiałowe
 • blok szuflad na dokumenty
 • apteczki
meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej

Meble nierdzewne na zamówienie

Swoje zastosowanie odnajdują zarówno w przestrzeni gastronomicznej, jak i w wielu innych miejscach.

Ze względu na wyjątkowość materiału, z którego powstają, bez wątpienia sprostają one podwyższonym standardom higienicznym. Meble nierdzewne są bowiem systemami o nieporowatej powierzchni blatów, dzięki czemu bez problemu można je utrzymać w stałej czystości. Są także odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, jak chociażby zarysowania. Przez wiele lat mogą więc zachowywać w pełni elegancki i atrakcyjny wygląd. W naszej ofercie odnajdą Państwo systemy, które swoją budową i funkcjonalnością odpowiadają Państwa oczekiwaniom. Dostępne są zarówno ławowieszaki, bloki szuflad, szafki wiszące, jak i stoliki.

Wszystkie nasze meble nierdzewne wyróżniają się także geometryczną budową, co znacznie ułatwia ich dopasowywanie oraz łączenie w spójną, praktyczną i dopasowaną aranżację.
W ramach naszej oferty jesteśmy w stanie zaproponować Państwu zarówno meble z asortymentu standardowego, jak i wytwarzanego na zamówienie. W tym drugim przypadku zapewniamy Państwu w pełni spersonalizowane podejście oraz produkty całkowicie dostosowane do zasygnalizowanych nam potrzeb.

Meble ze stali nierdzewnej na wymiar

Meble ze stali nierdzewnej na zamówienie pozwolą Państwu na precyzyjny dobór wszelkich istotnych dla Państwa działalności parametrów, takich jak wysokość, szerokość i głębokość poszczególnych produktów oraz ich dodatkowe funkcjonalności. Produkując wyposażenie obiektu na wymiar, gwarantujemy najbardziej ergonomiczny i optymalny poziom zarządzenia dostępną przestrzenią w taki sposób, aby umeblowanie nie tylko zajmowało możliwie najmniejszą powierzchnię, ale również ułatwiało personelowi swobodny dostęp.

Zamawiając meble ze stali nierdzewnej, oferowane przez naszą firmę, mogą być Państwo pewni ich trwałości, wysokiej użytkowości, higieniczności oraz pełnej satysfakcji z zakupu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w celu nawiązania współpracy z naszą firmą.