tel./fax 071 384 72 38
Marian Bruder 604 472 118
Roman Sorbicki 692 476 387
biuro@brumet.com.pl

Stoły Nierdzewne

Stoły robocze ze stali nierdzewnej

W wielu firmach, chociażby z branży masarskiej, spożywczej czy gastronomicznej, stosuje się wytrzymałe stoły nierdzewne. Znajdujące się w naszej ofercie produkty posiadają wszystkie konieczne atesty, pozwalające na ich wykorzystywanie w firmach, mających kontakt z żywnością. Dzięki łatwości utrzymania czystości oraz niezwykle wytrzymałej powierzchni, bardzo chętnie stosuje się je podczas przygotowania posiłków w restauracjach czy obrabiania mięsa.

Skontaktuj się
stoły nierdzewne
stoły ze stali nierdzewnej
stoły nierdzewne

Stoły nierdzewne od producenta

 • stoły rozbiorowe
 • stoły robocze
 • stoły pomocnicze
 • stoły rolkowe
 • stoły pod nadziewarkę
 • kloce masarskie
 • stoły gładkie
 • szafostoły
 • stoły do jadalni z taboretami
 • regało-stoły
 • stoły ociekowe
 • stoły robocze z blokiem szuflad
stoły ze stali nierdzewnej

Stoły nierdzewne z gwarancją jakości

W asortymencie znajdują się stoły ze stali nierdzewnej przeznaczone do branży gastronomicznej, spożywczej i wielu innych

gałęzi przemysłu, gdzie występuje kontakt mebla z żywnością lub wymagane jest zachowanie odpowiedniego poziomu higieny i bezpieczeństwa. Nasze stoły robocze ze stali nierdzewnej wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu produkt zyskuje szereg właściwości, takich jak odporność na korozję i substancje chemiczne, wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość zachowania czystości. Spawana konstrukcja zapewnia stabilność i sztywność.

Każdy stół roboczy ze stali nierdzewnej posiada wymagane certyfikaty oraz atesty, potwierdzające jego wysoką jakość oraz dopuszczenie do kontaktu z żywnością. Poza spełnianiem wymagań związanych z higieną i bezpieczeństwem, nasze produkty odznaczają się estetycznym wyglądem. Oferujemy szeroki wybór stołów ze stali nierdzewnej: rozbiorowe, pomocnicze, rolkowe, masarskie, gładkie, ociekowe i wiele innych. Na życzenie klientów możemy wyposażyć je w szuflady i półki, co zwiększy komfort użytkowania i pozwoli dostosować produkt do specyfiki miejsca pracy oraz indywidualnych oczekiwań. Stoły da się wyposażyć w nóżki o regulowanej wysokości, co pozwoli ustawić blat na pożądanej wysokości.

Wszystkie stoły ze stali nierdzewnej otrzymują pełną gwarancję. Posiadamy meble w wymiarach standardowych, jednak przyjmujemy także zlecenia na nietypowe rozmiary, zgodnie z zaleceniem zamawiającego. Lata doświadczenia w branży umożliwiają nam utrzymywanie cen na atrakcyjnym poziomie przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stołów roboczych ze stali nierdzewnej dostępną na stronie internetowej, a w razie szczegółowych pytań związanych z konkretnymi produktami, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie udzielimy informacji na temat cen i terminów realizacji. Oferujemy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania dla Państwa działalności.