tel./fax 071 384 72 38
Marian Bruder 604 472 118
Roman Sorbicki 692 476 387
biuro@brumet.com.pl

Umywalki Nierdzewne

Zlewy i umywalki ze stali nierdzewnej

Oferujemy wysokiej jakości zlewy i umywalki ze stali nierdzewnej. Nasze produkty wykorzystywane są między innymi w branży masarskiej, gastronomicznej czy spożywczej, a także w szpitalach, obiektach sportowych oraz zakładach produkcyjnych, czyli wszędzie tam gdzie wymagana jest odporność na korozję i różnego rodzaju substancje, które mogłyby uszkodzić powierzchnię. Znakomite parametry wytrzymałościowe naszych produktów sprawiają, że mogą być one używane nawet w bardzo trudnych warunkach. Są odporne na działanie wysokich temperatur oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Skontaktuj się

Umywalki nierdzewne od producenta

W naszym asortymencie znajduje się bogaty wybór umywalek ze stali nierdzewnej, posiadamy towary standardowe o różnych kształtach i produkty nietypowe, produkowane zgodnie z wymaganiami klientów. Oferujemy zlewy w wielu rozmiarach, jednokomorowe, dwukomorowe, doskonale sprawdzające się we wszystkich obiektach użyteczności publicznej. Na życzenie zleceniodawcy możemy także zaoferować zlewy z większą liczbą komór, a także z półkami i szafkami, wydzieloną przestrzenią na zmywarkę lub z otworem na odpadki. Każdy zlew gastronomiczny ze stali nierdzewnej zaprojektowany jest w taki sposób, aby woda szybko z niego spływała. Są one także wyjątkowo łatwe do czyszczenia, dzięki czemu bez problemu można zachować higienę w miejscu pracy. Zlewy gastronomiczne ze stali nierdzewnej mogą też posiadać nóżki o regulowanej wysokości, co zwiększa komfort pracy. Odpływy pasujące do standardowych syfonów uda się umieścić z prawej lub lewej strony.

Dzięki szerokiemu asortymentowi nasze produkty doskonale sprawdzą się w miejscach o ograniczonej przestrzeni, w której trzeba się liczyć z każdym centymetrem, a także tam, gdzie miejsca jest dużo. Niskie koszty eksploatacji umywalek i zlewów gastronomicznych ze stali nierdzewnej sprawiają, że są to produkty bardzo opłacalne. Poza właściwościami funkcjonalnymi, nasze produkty spełniają także standardy estetyczne. Wykonane są w prostym i eleganckim stylu, nadając przestrzeni unikalny charakter, zwłaszcza, jeśli połączy się je z innymi stalowymi meblami.

Umywalki ze stali nierdzewnej montaż

Umywalki mogą być montowane bezpośrednio do ściany lub mogą być przystosowane do zabudowy w blacie. Montaż jest wyjątkowo szybko i łatwy. Wykorzystana w produkcji stal, a także jej odpowiednia grubość zapewniają, że produkty oprą się próbom wandalizmu. W razie jakichkolwiek pytań związanych z dostępnością produktów lub terminów realizacji zamówień niestandardowych, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Każdego dnia dokładamy szczególnych starań, aby nasza oferta była dopasowana do zmieniających się oczekiwań rynku, dlatego cenimy sobie Państwa uwagi i wprowadzamy do asortymentu nowe, innowacyjne rozwiązania. Wszystkie towary objęte są pełną gwarancją. Służymy także fachowym doradztwem, jeśli chodzi o dokonanie najlepszego wyboru.