tel./fax 071 384 72 38
Marian Bruder 604 472 118
Roman Sorbicki 692 476 387
biuro@brumet.com.pl

Poręcze Nierdzewne

Balustrady i poręcze ze stali nierdzewnej

Balustrady oraz poręcze nierdzewne są powszechnie stosowanym rozwiązaniem w ramach bardzo rozmaitych obiektów. Ich uniwersalna, a przy tym niezwykle elegancka w swojej prostocie estetyka ceniona jest zarówno przez architektów opracowujących projekty osiedli mieszkaniowych i domów, jak również przez osoby odpowiedzialne za aranżację punktów handlowych i usługowych, czy też całych centrów handlowych, banków i obiektów użyteczności publicznej.

Skontaktuj się

Poręcze i balustrady nierdzewne producent

Jeśli chodzi o poręcze oraz balustrady nierdzewne producent Brumet może pochwalić się wieloletnim stażem funkcjonowania w obrębie tej branży. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2001 roku, dostarczając naszym klientom produkty wysokiej jakości przy jednocześnie relatywnie niskiej cenie. Dobre proporcje pomiędzy tymi dwoma czynnikami udało nam się uzyskać dzięki nieustannemu szlifowaniu i optymalizowaniu na przestrzeni wspomnianego czasu, wykorzystywanych przez nas procesów technologicznych.

W konsekwencji przyjętej przez nas strategii rozwoju, poręcze i balustrady nierdzewne produkowane przez naszą firmę cechują się nie tylko atrakcyjną ceną, ale przede wszystkim również wysoką trwałością oraz wyjątkowo łatwą do utrzymania w czystości powierzchnią. Są funkcjonalne, bezpieczne w użytkowaniu, całkowicie odporne na korozję, a ich trwałość gwarantuje niezmienny wygląd, nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji. Ponadto – w przypadku każdego, powierzonego nam projektu – przykładamy także dużą wagę do całościowej prezencji naszych produktów, aby oprócz walorów użytkowych, wzbogacały również wizualnie obszar swojego zastosowania.

W ramach naszego asortymentu, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wiele różnych wariantów balustrad oraz poręczy nierdzewnych. W zależności od Państwa potrzeb, możemy zaoferować dowolny kształt, długość, szerokość oraz rodzaj wykończenia naszych produktów.

W przypadku zainteresowania współpracą z doświadczonym producentem balustrad nierdzewnych oraz poręczy, serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym personelem!